Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Pracownik produkcji

Bielany Wrocławskie , Wrocław, dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie)

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA PRODUKCJI do pracy w firmie, która zajmuje się produkcją sprzętu medycznego.

Obowiązki:
- Praca przy malowaniu elementów izolacyjnych produkowanych maszyn,
- Pakowanie urządzeń/produktów.

Wymagania:
- Chęć do pracy,
- Punktualność,
- Zaangażowanie,
- Dyspozycyjność do pracy pełnoetatowej.

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową,
- Od stycznia możliwość przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę,
- Praca w godz 7:00 - 15:00 z możliwością nadgodzin,
- Wynagrodzenie 3 200 - 3500 zł brutto do negocjacji,
- Zwrot kosztów dojazdu (Pracodawca nie zapewnia dojazdu do pracy, dlatego mile widziane jest posiadanie własnego samochodu).

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne