Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

Pracownik Produkcji

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Firma ABB produkująca transformatory, silniki elektryczne oraz napędy, posiadająca swoje fabryki w Łodzi oraz Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik Produkcji Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Tasks:

Twoje zadania to:

  • realizacja zadań produkcyjnych

Wymagania

Additional information

W zamian za swoją pracę otrzymasz od Nas:

  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z nami;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • bezpłatny dojazd: Ozorków, Zgierz, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Łódź Centrum, Łódź Teofilów, Aleksandrów Łódzki;
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS( pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • premie roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • bardzo dobre warunki pracy – przede wszystkim dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości