Pracownik produkcji

Armadas B.V. i.o.

Holandia, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: Holandia

Firma zajmująca się obróbką powierzchni chromowanych poszukuje pracownika do swojego zespolu.

Praca polega na przygotowywaniu zamówień (przyjmowanie zamówień, liczenie, zawieszanie elementów, kontrola jakości).

Proces produkcyjny polega na przekładaniu partii

kolejno do różnych zbiorników z substancja czyszczącą.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zamówień (przyjmowanie zamówień, liczenie,
  • zawieszanie elementów, kontrola jakości)
  • zawieszanie elementów
  • przekładanie elementów do zbiorników z substancja czyszczącą
  • ręczne czyszczenie elementów
  • pakowanie zamówień

Strefa cleanroom: wkładanie materiałów do zbiornika z substancja czyszczącą, bardzo dokładne czyszczenie materiału w sterylnych warunkach.

WYMAGANIA:

  • rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka początkowa €12,59 brutto
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • długotrwałe, stabilne zatrudnienie
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • zwrot kosztów przejazdów bądź auto służbowe
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • bonusy za polecenie pracownika
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy