Pasta Food Company sp z o.o.

Pracownik Produkcji

Od: Pasta Food Company sp z o.o.
Miejsce pracy: 45-805 Opole

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji dań gotowych, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji dań gotowych
• Nadzór nad procesem produkcji przy zachowaniu zasad BHP oraz parametrów jakościowych
• Obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego (owijarka do palet, wózki paletowe itp.)
• Ręczny załadunek wyrobu gotowego
• Prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Niezbędne szkolenia
• Pakiet socjalny (bezpłatna opieka medyczna, karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)
• Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy