Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Pracownik Produkcji

42-200 Częstochowa, śląskie

WORK SERVICE S.A.

Opis stanowiska pracy

Work Service Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, dla swojego Klienta ZF TRW przy ulicy Rolniczej w Częstochowie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Jeżeli poszukujesz stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji - aplikuj już dziś!

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

- praca manualne na linii produkcyjnej przy szyciu i montażu elementów do poduszek powietrznych,
- pobieranie komponentów do produkcji / praca według pisemnej instrukcji,

Oferujemy:

- umowę o prace tymczasową,
- pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie godzinowe,
- pracownik produkcji 14,40 zł brutto/h,
- premię produkcyjną oraz frekwencyjną,
- opiekę koordynatora,
- odzież roboczą,
- ciepłe i zimne napoje,
- bezpłatny dojazd na terenie Częstochowy

Wymagania

Wymagamy:

- dyspozycyjności i chęci do pracy,
- umiejętności manualnych,

Nie wymagamy:

- doświadczenia w pracy na produkcji,

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.700,00 zł - 2.850,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji