Opis stanowiska pracy

ZATRUDNIMY PRACOWNIKA
do produkcji plandek
Miejsce pracy: Raszyn, Al. Krakowska Opis stanowiska:
• Produkcja plandek: zgrzewanie, zakuwanie, montaż
Wymagania:
• Sprawność manualna
• Dyspozycyjność
• Umiejętność pracy zespołowej, pracowitość
• Otwartość na zdobycie nowych umiejętności
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

Prezentacja firmy

Witamy Państwa<br/> <br/>Od 1965 roku oferujemy Państwu nasze usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis