Pracownik produkcji- żywność

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. (Nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.
MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ
Dla naszych Klientów potrzebujemy osób do pracy w logistyce, ogrodnictwie, produkcji, magazynach, centrach logistycznych, etc.

W obecnej chwili poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku pracownika produkcyjnego:
• krojenie gotowych filetów śledziowych
• wkładanie do pudełek
• prace pomocnicze

Oferujemy :

• atrakcyjne stawki godzinowe
• ubezpieczenie
• zakwaterowanie
• pomoc w załatwieniu formalności
• status VIP, umożliwiający powrót do klienta w dogodnym momencie
• bezpłatny dojazd do pracy
• opiekę koordynatorów.

Wymagania

Jedyne oczekiwania względem kandydatów to :

• motywacja i chęć do pracy !!!!!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji