PRACOWNIK PRODUKCJI - żywność azjatycka

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Verviers, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • praca przy taśmie produkcyjnej w sprawnym tempie
  • prace produkcyjne, polegające na pakowaniu gotowych dań: kurczaków, ryżów,makaronów do pudełek, o różnych pojemnościach
  • ważenie produktów
  • odbieranie zapakowanego produktu i układanie go na paletach
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • stawka godzinowa + premie
  • zakwaterowanie

Wymagania

  • motywacja do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • doświadczenie przy pracy na taśmie produkcyjnej
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w temp. ok. 15 stopni C.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (nie wymagamy!)
  • mile widziane doświadczenie pracy przy produkcji żywności

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji