Pracownik produkcji ze znajomością rysunku technicznego - Dąbrowa Górnicza

Gi Group Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

• Wizualna kontrola jakości produktów
• Obsługa maszyn CNC (nie wymagany ukończony kurs)
• Pomiary przyrządami pomiarowymi mikrometr, suwmiarka
• Przestrzeganie wymaganego planu produkcji
• Odpowiedzialność za porządek i czystość stanowiska pracy,

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
• Zaangażowanie i motywacja
• Podstawowa znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

• Stawka ze stałymi dodatkami to 20,50 zł brutto za godzinę
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie podstawowe + premie
• Przewóz pracowniczy przez: Sosnowiec, Będzin, Zawiercie, Łazy, Ząbkowice i Dąbrowę Górniczą oraz Olkusz i Jaworzno
• Benefity dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.