Pracownik produkcji - Zabrze - Jedna zmiana!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania:

- praca przy produkcji wyświetlaczy systemu dynamicznej informacji
- montaż drobnych elementów
- proste prace manualne
- praca w systemie jednozmianowym
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
- mile widziane doświadczenie elektroniczne
- duża chęć i motywacja do pracy
- sumienność i rzetelność
- zdolności manualne

Oferta:

- praca w oparciu o umowę o pracę
- możliwość nabycia doświadczenia
- możliwość pracy również w soboty ( soboty 100% płatne )
- możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials