Pracownik produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe (Dział Wodny)

Skawina, Kraków, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Obsługa wózka widłowego
  • Odbiór produktu gotowego z produkcji oraz dostarczanie go na magazyn
  • Prace na magazynie surowców oraz dostarczenie surowców na linię produkcyjną

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)
  • Nie masz przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych
  • Praca w systemie II zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta
  • Wynagrodzenie zawsze na czas 19 zł brutto/h + atrakcyjny system premiowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • Odzież roboczą oraz szkolenie wstępne
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze: karta sportowa,pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Bardzo dobry standard zaplecza socjalnego

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455, właściciel brandu Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. W ATERIMA WORK oferując pracę w Polsce, stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo. Rekrutujemy pracowników na wszystkich poziomach stanowisk. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób uczących się i studentów, którzy szukają pracy dorywczej. W ATERIMA WORK posiadamy ogłoszenia o pracę z różnych branż i na terenie całego kraju.
Aktualne oferty pracy znaleźć można zawsze na stronie internetowej: praca.aterima-work.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji