Pracownik produkcji z doświadczeniem w branży powlekania

IPF Global

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global Sp. z o.o. (cert. 7799) dla swojego Klienta w Niemczech poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
• obsługa maszyn przemysłowych (wyposażenie)
• pakowanie gotowych detali
• kontrola końcowa, czyszczenie i konserwacja sprzętu; wydawanie towaru
• obsługa wózka widłowego

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
• Zdalne załatwienie formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt: 571 445 379

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości”

Wymagania

- dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie w pracy w branży powlekania powierzchni, np. malowania proszkowego lub alternatywnie np. galwanizacja, lakierowanie, cynkowania; alternatywnie znajomość obróbki metalu
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A1
- mile widziany własny samochód do wyjazdu
-dokument potwierdzający 30-dniowy okres ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji