Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji – wysokie zarobki

Miejsce pracy: Łódź, Andrespol, Konstantynów Łódzki

Należysz do osób aktywnych, które nie wiedzą, co to nuda? Lubisz pracę w ruchu? Chcesz zdobyć doświadczenie, a praca w systemie trzyzmianowym Ci niestraszna?

Mamy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania!

Oferujemy:
Zapewnimy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Twoje zaangażowanie docenimy terminowym wynagrodzeniem nawet do 2353 zł "na rękę". Pracujemy od poniedziałku do soboty, jednak za pracę w soboty zostaniesz dodatkowo wynagrodzony, a swój dzień wolny odbierzesz w tygodniu.
Brak doświadczenia to nie problem, ponieważ nowym Pracownikom zapewniamy kompleksowe szkolenia przygotowawcze i wdrożenie pod okiem koordynatora.

Zadania:
Na co dzień do Twoich obowiązków będzie należała kompleksowa obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych, kontrola jakościowa produktu oraz transport towaru pomiędzy stanowiskami. Swoje zadania będziesz wykonywać zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Tak, to oferta stworzona dla Ciebie! Już teraz wyślij swoje CV i dołącz do nas!

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 506 561 604 oraz do odwiedzenia biura KS Service - Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.