Pracownik produkcji - wysoka stawka!

FallWork Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Operator maszyn

Praca w Nowym Dworze Mazowieckim

Atrakcyjne warunki zatrudnienia !!!

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn rozdmuchowych,
• obsługa maszyn peryferyjnych,
• dbanie o jakość produkcji,
• dbanie o czystość stanowiska pracy,
• współudział w projektach usprawniających.

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie lub zawodowe, mile widziane techniczne,
• gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w ruchu ciągłym, tzw. „cztero-brygadówka”,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Szkolenie dla osób bez doświadczenia
• Wypłaty miesięczne
• Umowę o pracę
• Stawka 21 zł/h brutto (plus dodatki i premie)

* Oferta pracy tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 533 772 575

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następujące klauzule:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).