Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

ZM Henryk Kania S.A z siedzibą w Pszczynie w związku z rozwojem działu poszukują pracowników na stanowiska:

Pracownik produkcji na dziale peklowania i farszowni

Wymagania:

  1. Mile widziane wykształcenie z branży spożywczej,
  2. Doświadczenie w pracy produkcji będzie dodatkowym atutem,
  3. Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej,
  4. Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferta:

  1. Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premie motywacyjne(wysokość wynagrodzenia od 4000 brutto)
  3. Szeroki zakres benefitów: system kafeteryjny, dofinansowanie biletów autobusowych, smaczne posiłki profilaktyczne, świadczenia okazjonalne
  4. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia z zakresu zasad higieny w procesach produkcji, zasad mycia i odkażania pomieszczeń, urządzeń i sprzętu, norm HACCP, IFS, BRC.

Z kierunku Żywiec, Oświęcim, Bytom, Jastrzębie jest zorganizowany przewóz autokarowy na każdą zmianę.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie