Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/01/2018.

PRACOWNIK PRODUKCJI (Wrocław, ul Kiełczowska) - od zaraz!

dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref. PP-Hi/1017/WR

Opis stanowiska pracy:
• prace produkcyjne przy opakowaniach ze styropianu,
• odbieranie kształtek styropianowych,
• obsługa maszyny,
• dostarczanie komponentów na produkcję,
• kontrola jakościowa produkowanych wyrobów.

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),
• stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
• wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa+ premia,
• pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku- piątku w godz.6-14, 14-22, 22-6,
• nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%),
• przyjazną atmosferę w pracy.

Wymagania

Wymagania:
• wysoka sprawność manualna,
• dokładność i dbałość o szczegóły,
• umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• doświadczenie w pracy na produkcji- mile widziane.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za złożone aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja