Pracownik produkcji - weekendy

Akcja Job

Mikołów, śląskie

Miejsce pracy: Mikołów

GRUPA AKCJA JOB

SFS Projects - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 18827

dla swojego Klienta, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI - ELEKTROMONTER TRANSFORMATORÓW/ŚLUSARZ

Zakres zadań:

  • Praca przy produkcji transformatorów,
  • Cięcie i składanie rdzeni, nawijanie uzwojeń, montaż
  • Sprawdzanie parametrów elektrycznych transformatorów na stacji prób

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w weekendy - Praca w sobotę 14-2; niedzielę 18-6; jeden piątek w miesiącu 8h do ustalenia oraz święta w które zakład jest otwarty. (Przed rozpoczęciem pracy w weekendy należy przejść tzw. Szkolenie. Polega ono na wykonywaniu pracy na danym stanowisku w tygodniu, w celu wdrożenia się w pracę, obowiązki itp.)
  • Wynagrodzenie godzinowe brutto 22zł/h
  • Premia miesięczna w wysokości ok 600 zł brutto uzależniona od przepracowanych godzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.