Pracownik produkcji - Wedel - Warszawa

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: PPW/0117/WAW

Zadania:

  • wykonywanie prac produkcyjnych
  • realizowanie założeń planu produkcyjnego
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • aktualne badania Sanepidu
  • zdolności i umiejętności manualne
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową w systemie III zmianowym
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • pracę w renomowanej firmie

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane".

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.