Pracownik produkcji ważenie pomidorów do €13,95/h Holandia - również dla par, bez angielskiego

Good Job & Tax

Holandia, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: praca produkcyjna polegająca na ważeniu i pakowaniu pomidorów. Wtykietowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie brutto na godzinę: 10,34 EUR + nadgodziny płatne 135%
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną pracę u sprawdzonego klienta

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy
  • aktualne CV

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji