Pracownik produkcji - ważenie pomidorów €11,01-14,86/h Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: praca produkcyjna polegająca na ważeniu i pakowaniu pomidorów.

Miejsce Pracy: Holandia, Hoogeloon

Stawka brutto na godzinę:11,01 €/h + nadgodziny płatne 135%

(+ możliwość uzyskania premii za wystarczającą ilość: 0,80 € za przepracowaną godzinę)

Na co możesz liczyć?

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo co tydzień
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • mile widziana znajomość angielskiego bądź prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji