Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/06/2018.

Pracownik produkcji (warzywa, owoce)

Warmenhuizen, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Warmenhuizen

Praca na 27 tygodni

Opis pracy:

Praca na produkcji przy cięciu warzyw, owoców oraz przy przygotowywaniu świeżych posiłków. Praca w niskiej temperaturze.

Oferujemy:

Stawkę podstawową 9,22 euro brutto/h + dodatki

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Pracę na dwie zmiany

Dodatki:

- poniedziałek - piątek:

00:00 – 07:00; 30%

18:00 – 22:00; 15%

22:00 – 23:00; 30%

23:00 – 24:00; 30%

- sobota: 50% - 130% - w zależności od godzin pracy

- niedziela: 100% - 130% - w zależności od godzin pracy

- święta: 200% - 230% - w zależności od godzin pracy

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego- B1

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

Numer SOFI- mile widziany

Prawo jazdy kat. B- bardzo mile widziane

Sprawność fizyczna

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji