Pracownik Produkcji w Poznaniu!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Przygotowania Produkcji w Poznaniu.

Poszukujesz nowych wyzwań? Chciałbyś rozwinąć swoje kwalifikacje?

Świetnie się składa, mamy dla Ciebie ofertę! Szukamy Pracownika Przygotowania Produkcji w Poznaniu!

Od naszych kandydatów wymagamy:
  • doświadczenia w pracach produkcyjnych;
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi;
  • znajomości rysunku technicznego.

Jeśli to właśnie Ty spełniasz te wymagania, nie czekaj i już teraz aplikuj!

Ciekawy jakie obowiązki na Ciebie czekają?

Do Twoich codziennych wyzwań należeć będzie:
  • przygotowanie produkcji;
  • obsługa elektronarzędzi.

Prawda, że to nic trudnego?

Dzięki współpracy z nami możesz zyskać:
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia;
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • pracę w systemie dwuzmianowym;
  • pracę w świetnej lokalizacji w Poznaniu.

Czujesz, że to oferta dla Ciebie? Nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV już dziś!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń:  503 075 956; 506 561 859

Napisz:  j.kotlarek@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa Zlecenie
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.