Pracownik produkcji w odlewni

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Nowa Ruda, dolnośląskie

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Miejsce pracy: Ścinawka Średnia

Oferta:

  • Dofinansowanie transportu pracowniczego z wielu miejscowości
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością związania się z naszym klientem na stałe
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia wynikowa do 25%
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
  • Praca na pełny etat
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadania:

  • Szlifowanie i oczyszczanie odlewów
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials