Pracownik produkcji w fabryce okien PCV

RENTA Personaldienstleistungen

Niemcy, zagranica

Od: RENTA Personaldienstleistungen
Miejsce pracy: Niemcy

Wymagana znajomość języka - Niemiecki - Komunikatywny

Firma Renta Personaldienstleistungen jest niemieckim pracodawca z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży Personaldientleist. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy u naszych renomowanych klientów na terenie całych Niemiec.

Opis stanowiska

Pracownik odpowiedzialny ( w zaleznosci od dzialu ) za wytwarzanie elementów stolarki okiennej, jak rownież wykończenie oraz kontrole jakości. Od pracownika wymagana jest sumienność i dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań. Praca w systemie dwu zmianowym 5 dni w tygodniu. Istnieje możliwość dodatkowej pracy w nadgodzinach oraz w soboty.

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1).
  • Mile widziane własny samochód oraz prawo jazdy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

  • Umowa o prace z niemieckim pracodawca z pełnym pakietem socjalnym
  • Pomoc w sprawach formalnych (Urząd skarbowy, Kasa chorych itp.)
  • Zapewniamy odpłatne lecz niedrogie zakwaterowanie w bardzo bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Praca w systemie dwu zmianowym - 5 dni pracy w tygodniu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Pomoc polskojęzycznego dysponenta na miejscu