Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Produkcji w branży reklamowej - także bez doświadczenia

Miejsce pracy: Poznań, Murowana Goślina, Luboń, Oborniki, Szamotuły, Swarzędz, Tarnowo Podgórne

Miejsce pracy: Poznań Smochowice

GWARANTUJEMY
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie 2400 zł netto (do ręki)
  • umowa o pracę (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • zatrudnienie na pełny etat
  • praca bez weekendów (od poniedziałku do piątku)

NASZE OCZEKIWANIA

  • zdolności manualne oraz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

ZADANIA

  • dbanie o odpowiedni przebieg procesu tworzenia produktu
  • nadzór nad właściwą jakością wyprodukowanych wyrobów

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.