Pracownik produkcji w branży AGD

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

• Montaż urządzeń gospodarstwa domowego
• Przeprowadzanie kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

• Motywacja do pracy
• Zdolności manualne
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

• Wynagrodzenie podstawowe - 2900 zł brutto
• Stabilne zatrudnienie, umowa bezpośrednio z firmą B/S/H (praca stała)
• Możliwość uzyskania premii, nawet do 750zł brutto/msc
• Karta Sodexo - 190 zł netto/msc
• Bony na święta oraz bony dla dzieci
• Stołówka, świeże owoce, fundusz socjalny
• Darmowa opieka medyczna Medicover lub LuxMed - do wyboru
• Karta Multisport - koszt pracownika to tylko 19 zł
• Dwa dodatkowe dni wolne - Wigilia oraz Sylwester, zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens, Zelmer
• Dobra lokalizacja fabryki (Wrocław, ul. Żmigrodzka)
• Realna szansa na rozwój zawodowy w nowo powstałej hali produkcyjnej renomowanej firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials