Pracownik Produkcji w Belgii: 13,56 euro brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kuurne, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kuurne, Belgia
Jakie są nasze wymagania?

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych, zwłaszcza w przemyśle spożywczym
  • doświadczenie w szybkiej i precyzyjnej pracy manualnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu swoim samochodem
  • polski meldunek

Co otrzymasz w zamian?
  • polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
  • stawkę godzinową 13,56 euro brutto oraz dodatki zmianowe
  • 150 euro netto za polecenie kandydata, po przepracowaniu przez niego dwóch tygodni
  • 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • kartę paliwową
  • dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • opiekę koordynatora na terenie Belgii, pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Jakie będą Twoje obowiązki?

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnej przy produkcji rożków do lodów, ich pakowanie i wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • None
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy