PRACOWNIK PRODUKCJI - USTAWIACZ

PAKS'D Sp. z o.o.

SIEWIERZ, śląskie

Opis stanowiska pracy

-uruchamianie i kontrola działania pras
-regulacja maszyn zgodnie z parametrami technologicznymi
-obsługa maszyn podczas produkcji seryjnej i zapewnienie standardów jakościowych
-zazbrajanie i wyzbrajanie narzędzi na prasie zgodnie z dokumentacja technologiczną
- rozwiązywanie problemów w czasie ustawień narzędzi
- skrócenie czasów przezbrojeń , aktywny udział w realizacji metodologii SMED.
- praca zgodnie z obowiązującymi standardami BHP i jakości

Wymagania

- Dokładność, zdolności manualne, umiejętność pracy zespołowej

- Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją

Prezentacja firmy

Produkcja elementów metalowych do przemysłu samochodowego i AGD.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji - stabilne miejsce pracy w młodym zespole - urozmaicony pakiet benefitów (m.in. dodatki świąteczne, firmowe spotkania rodzinne i pracownicze)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji