Pracownik produkcji - umowa o pracę

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy : Poznań – okolice Starołęki

Oferujemy:
* Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
*stawka godzinowa plus dodatek za nocki oraz za pracę w ruchu ciągłym

Obowiązki:
*Weryfikacja półproduktu podawanego do maszyny
*wizualna kontrola jakości
* Koordynowanie pracy linii produkcyjnej
* Realizacja planów produkcyjnych
* Przygotowanie maszyny i urządzeń do pracy zgodnie z planem produkcyjnym
*przezbrajanie linii produkcyjnej
*Okleinowanie profili w zgodzie z planami produkcyjnymi

Wymagania:
*Minimum półroczne doświadczenie w pracach na produkcji lub w magazynie
*chęci do nauki i zdolność szybkiego uczenia się
*dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian IV brygadowym

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv za pomocą portalu, lub za pomocą Tel: 790-790-544 lub osobiście w biurze Towarowa 35, V piętro w Poznaniu wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie wystawione przez:Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork nr 6231Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883).