Pracownik Produkcji, umowa o pracę, pakiet socjalny, Skawina

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować na umowę o pracę, bez pośredników?

W takim razie przeczytaj koniecznie nasze ogłoszenie :)

Twój zakres obowiązków:

W zależności od Wydziału i linii produkcyjnej, na której będziesz pracować możesz wykonywać różne czynności, np.: naważanie surowca, pakowanie, wyrabianie mas do produkcji ceramiki czy obsługa pras.

Niezależnie od stanowiska, na którym się zatrudnisz z pewnością będziesz mieć do czynienia z obsługą maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dbaniem o porządek na swoim stanowisku pracy.

Nie bój się, że nie masz doświadczenia – stopniowo będziesz się wdrażać i na pewno z czasem je zdobędziesz.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • jesteś gotowy/gotowa do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wykazujesz się chęciami do pracy oraz zaangażowaniem
  • chcesz podnosić swoje kwalifikacje (zapewniamy możliwość zdobycia uprawnień UDT)
  • liczy się dla Ciebie dobra atmosfera w pracy
  • lubisz dzielić się swoimi pomysłami
  • optymizmem i pogodą ducha zarażasz innych
  • zasady BHP są dla Ciebie naprawdę ważne

Oferujemy:

  • podstawę wynagrodzenia 4000 miesięcznie brutto (plus dodatki)
  • umowę o pracę z Vesuvius Poland, bez pośredników
  • wszystkie godziny nadliczbowe extra płatne 100%
  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)
  • pyszny ciepły posiłek
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
  • dofinansowanie do biletów do kina
  • pożyczki remontowe
  • prywatna opieka medyczna – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny

Masz pytania? Zadzwoń 728 422 312

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Zastanawiasz się jak do nas trafić?

Znajdujemy się na ul. Tynieckiej 12 w Skawinie. Jeżeli poruszasz się autem to masz możliwość dojazdu od strony ul. Torowej – dwa duże parkingi. Tuż obok naszej firmy znajduje się też stacja PKP Skawina (np. Szybka Kolej Kraków Główny - Skawina), oraz przystanek MPK autobusu 203 (można też skorzystać np. z MPK 223, 263). Więcej ofert pracy znajdziesz na: www.poznajmysie-vesuvius.pl

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy