Pracownik produkcji (transport pracowniczy z Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza)

Trenkwalder

Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom, Ruda Śląska, Zabrze
Obowiązki:
  • proste prace produkcyjne,
  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany,
  • pełnoletność,
  • dobry stan zdrowia,
  • zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • stawkę w wysokości 2550 zł brutto miesięcznie,
  • premię w wysokości 250 zł brutto,
  • darmowy pakiet sportowy,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego,
  • pakiet socjalny (premie świąteczne, wczasy pod gruszą),
  • transport pracowniczy z Bytomia, Rudy Śląskiej, Zabrza (koszt ok. 140 zł po stronie pracownika) do Strefy Ekonomicznej w Gliwicach,
  • pracę w weekendy z dodatkiem 100%,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Miejsce pracy: Gliwice, Specjalna Strefa Ekonomiczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy