Pracownik produkcji tekstylnej

Projektanci Kariery

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Projektanci Kariery to Grupa Kapitałowa, która działa na terenie Europy od 2000 roku. Specjalizujemy się w branży metalowej, logistycznej, meblarskiej oraz produkcyjnej. Rekrutujemy specjalistów oraz osoby niewykwalifikowane do pracy w Europie, głównie z Regionu Europy Wschodniej, Kaukazu oraz Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Kompleksowo zapewniamy naszym pracownikom pracę i opiekę oraz godne życie w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

     PRACOWNIK PRODUKCJI TEKSTYLNEJ

             Miejsce pracy: Leszno (woj. wielkopolskie)

OBOWIĄZKI

• praca przy produkcji wyrobów tekstylnych (kołdry, poduszki, materace)

• obsługa urządzeń produkcyjnych

• kontrola jakości

• kontrola kodów kreskowych, sortowanie, układanie, układanie wyrobów gotowych w wyznaczonych miejscach i inne prace z tym związane

WYMAGANIA

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie pracy na linii produkcyjnej

• zdolności manualne, energiczność, aktywność

• fizyczne możliwości, wytrwałość

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

• komunikatywna znajomość jednego z języków: polski, angielski, rosyjski, ukraiński

OFERUJEMY

• wynagrodzenie na poziomie:

o osoby powyżej 26 roku życia: 15 zł netto/h

o osoby poniżej 26 roku życia: 16,02 zł netto/ h

o osoby studiujące poniżej 26 roku życia: 19,85zł netto/h

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (średnio 200-240 h/miesiąc)

• zakwaterowanie (koszt 400 zł/miesiąc)

• dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu karty pobytu

• możliwości rozwoju zawodowego

• premię za polecenia kandydatów do pracy

Prezentacja firmy

Projektanci Kariery - це холдинг, який працює на території Європи з 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie