Pracownik produkcji (taśma montażowa)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie po okresie szkoleniowym - już po miesiącu możesz przejść bezpośrednio pod firmę
  • Praca na 2 zmiany - koniec z pracą w nocy!
  • Wsparcie trenera w pierwszych tygodniach wdrożenia na stanowisku pracy
  • Darmowy dojazd do miejsca pracy z: Aleksandrowa Kujawskiego, Ciechocinka, Chełmży, Wąbrzeźna
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej/ montażowej
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Dyspozycyjność do stałej współpracy

Zadania:

  • Montaż elementów zgodnie z załączoną instrukcją
  • Czytanie instrukcji stanowiskowej
  • Obsługa prostych narzędzi warsztatowych, m.in. wkrętarek
  • Praca stojąca przy linii produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials