Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/07/2018.

Pracownik produkcji - szycie na maszynie

Częstochowa, śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Pracownik Produkcji - osoby szyjące

Nr. ref: F/ PPS/0218/CZES

Miejsce pracy: Częstochowa, Legionów 202/210

Opis zadań:

  • szycie poduszek powietrznych
  • praca polegająca na laserowym cięciu materiału
  • praca zgodnie z instrukcją stanowiskową

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • umiejętność szycia na maszynie
  • dokładność i skrupulatność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, z branży automotive
  • umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia pracy, na pełny etat
  • szkolenia wdrażające
  • rosnące wynagrodzenie oraz bieżące rozliczenie nadgodzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz system premiowy
  • minimum 2150 zł na rękę po przepracowanych 3 miesiącach pracy
  • opiekę koordynatora na zakładzie
  • bonusy (zniżki na usługi, karnet na basen i inne)
  • zapewniamy darmowy dojazd na terenie Częstochowy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy w Polsce. Na rynku działamy już od 2006 roku oraz obecnie posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju.

Zapewniamy kompleksową opiekę w zakresie HR dla przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz w wielu krajach europejskich - głównie we Francji, Niemczech i Czechach. Rocznie przeprowadzamy setki złożonych procesów rekrutacyjnych oraz kierujemy do naszych Klientów kilkanaście tysięcy pracowników tymczasowych. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami, oferując dobrze płatne i bezpieczne oferty dla osób o różnych kwalifikacjach zawodowych. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób na stanowiska niższego szczebla.

Możesz nam zaufać!
Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe. Posługujemy się Kodeksem Postępowania Etycznego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ). Jesteśmy również członkiem tej organizacji, a także należymy do SAO ( Sekcji Agencji Opieki). Posiadamy System Zarządzania Jakością oraz jesteśmy sygnatariuszem Karty Różnorodności.

Z pewnością mamy dla Ciebie pracę!
Poszukujesz stałej pracy w kraju lub za granicą? A może jesteś studentem i chcesz sobie dorobić lub stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pracy? Z pewnością mamy dla Ciebie pracę! Sprawdź nasze aktualne oferty. Znajdziesz je w serwisie infoPraca oraz na stronie www.interkadra.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji