Pracownik Produkcji - Swarzędz

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- prace pomocnicze
- zginanie i obróbka blachy na dziale produkcji
- produkcja tuneli klimatyzacyjnych
- prace fizyczne

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (II-zmiany)
- sprawność fizyczna
- dojazd do Swarzędza we własnym zakresie
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w systemie dwu zmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe – 16,00 zł/h
- możliwość zdobycia nowych umiejętności na rożnych działach w firmie
- po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia na umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu.

SPOTKANIE INFORMACYJNE ODNOŚNIE PRACY ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I CZWARTKI O GODZ 15.00 W BIURZE AGENCJI PRACY FALLWORK PRZY UL. TOWAROWEJ 35 W POZNANIA (V PIĘTRO). PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ CV.