Pracownik produkcji suszonych kwiatów - gwarancja min. 36h/tydzień, praca dla pary

Euro Personnel

39-120 Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Praca przy kwiatach:

- farbowanie kwiatów rożnymi metodami (na hali i na zewnątrz)

- przygotowywanie kompozycji kwiatowych na hali magazynowej,

- pakowanie produktów zgodnie z zamówieniami,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - 10,67 Euro/godzinę brutto po 20 roku życia plus dodatek razem 11,52 €/h brutto

Od stycznia 2023
-do 20 roku życia  stawka 11,88€/brutto/h
-po 20 roku życia  stawka 12,69€/brutto/h

- przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 - 60
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- darmowy dojazd do i z miejsca pracy na terenie Holandii

Wymagania

* brak przeciwwskazań do prac przy kwiatach, brak uczulenia na pyłki,
* mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
* mile widziana znajomość języka angielskiego/holenderskiego,
* wysoka motywacja do pracy.

Euro Personnel to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2023
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji