Pracownik produkcji - STUDENCI !! - od zaraz

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Pracownik Produkcji (możliwość pracy stałej, bądź na okres wakacyjny)

miejsce pracy: Poznań/ Rataje

Jeśli zaczniesz współpracę z nami to otrzymasz:

  • Zatrudnienie na pełen etatu na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie do 18,00 zł brutto/godzinę
  • Możliwość dołączenia do naszego pakietu benefitów
  • Możliwość pracy tylko na wakacje, bądź podjęcie współpracy na stałe
  • Co miesięczne premie nawet do 500 zł brutto
  • Pracę od zaraz w stabilnej Firmie
  • Zatrudnienie w dobrej lokalizacji 10 min od Ronda Rataje.

Twoje obowiązki to:

  • Pakowanie profili okiennych
  • Kontrola jakości produktu
  • Inne prace produkcyjne

Od Ciebie oczekujemy:

  • Gotowość do pracy fizycznej w systemie 3 zmianowym, bądź w systemie 4 brygad.
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 781 520 560/ sms o treści Praca Rataje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.