Pracownik produkcji spożywczej (m/k)

Trenkwalder

Nysa, opolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa
Opis stanowiska:
  • poszukujemy pracowników produkcyjnych do dużej firmy w Nysie,
  • praca w systemie 3-zmianowym. Zmiany w godz.: 6-14, 14-22, 22-6, od poniedziałku do piątku,
  • praca polega na wykonywaniu prostych czynności, np. pakowaniu przekąsek do opakowań, układaniu ich do kartonów i na palety,
  • przygotowanie surowców, dostarczenie ich do maszyn, uzupełnianie dokumentów, obsługa maszyn,
  • doświadczenie nie jest potrzebne!
  • liczą się chęci, zaangażowanie do pracy oraz pełna dyspozycyjność.

Wymagania:
  • dyspozycyjność,
  • chęci do pracy,
  • ważna książeczka sanepid.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • premie pracownicze,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Nie czekaj! Zadzwoń pod numer 795 478 170 lub wyślij SMS o treści "praca Nysa", a my oddzwonimy i opowiemy o ofercie.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy