Pracownik produkcji śmigieł wiatrakowych

GCD Personalservices GmbH

Rostock, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

GCD Personalservices GmbH poszukuje pracowników do pracy przy produkcji śmigieł do wiatraków energetycznych na terenie Niemiec.

Dla naszego stałego klienta poszukujemy pracowników przy produkcji śmigiel do wiatraków energetycznych z doświadczeniem jako: stolarz,laminiarz, malarz lub rzemieślników.

Znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa, przynajmniej w stopniu komunikatywnym (A2).

Oferujemy:

  • stawkę godzinowa przez pierwsze 9 miesięcy 11 Euro (45 Zł)
  • podwyżka po 9, 12 oraz 15 miesiącach
  • dzienna dieta netto 36€ (150 zł)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • organizację noclegu w pobliżu pracy

Wymagania:

  • Minimum rok czasu doświadczenia zawodowego jako stolarz, laminiarz lub malarz. Również mile widziane doświadczenie jako rzemieślnik.

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Minimalne wykształcenie: bez wykształcenia

Rodzaj Umowy: Na czas nieokreślony

Wymiar etaty: Pełen etat

Wynagrodzenie brutto w zł: 45 – 55 zł

Premie, dodatki: dodatki za nadgodziny, nocki oraz diety

Prezentacja firmy

Firma GCD Personalservices GmbH założona w roku 2006, zajmuje się pośre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne