Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników produkcyjnych na różne stanowiska z możliwością przyuczenia. Praca odbywa się na dwie zmiany od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

umowę o pracę bez pośredników

możliwość zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach w obszarze produkcyjnym

dla chętnych możliwość nauki zawodu - spawacz lub operator maszyn

system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i doświadczenia (gwarantowane minimum 2500 zł brutto miesięcznie przy pełnej obecności)

premię uzależnioną od efektywności pracy

szeroki wachlarz świadczeń socjalnych - każdy znajdzie coś dla siebie

Wymagania

chęć do pracy

zdolności manualne

mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji