Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do pracy przy produkcji roślinno-zwierzęcej.

Oferujemy:

  • odpowiednie wynagrodzenie-system godzinowy, płatne godziny nadliczbowe oraz dodatki za pracę w niedzielę i święta
  • pensja wypłacana do 10-tego każdego miesiąca
  • telefon komórkowy
  • dodatek na dojazdy
  • ubrania służbowe
  • premie miesięczne i okresowe
  • możliwość zamieszkania

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B,T
  • znajomość obsługi ciągników, ładowarek,paszowozu oraz innych maszyn znajdujących się w gospodarstwie

Prezentacja firmy

Gospodarstwo Rolne specjalizujące się w praodukcji roslinno-zwier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rolnictwo, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis