Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej-prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji

Wymagania

 Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 19zł brutto/h + premie i dodatki
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, premie uznaniowe
  • Praca w systemie 3-zmianowym bądź 4-brygadowym

Oczekujemy:

  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, z możliwością przejścia na system 4-brygadowy

 Zadania:

  • Montaż manualny liniowy podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, podnośniki)
  • Pakowanie gotowych produktów
  • Przygotowywanie stanowisk pracy zgodnie ze standardami

 Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
19,00 zł - 19,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji