Pracownik produkcji Radomsko

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Jeżeli szukasz pracy z zagwarantowanym transportem zakładowym, możesz podjąć pracę od zaraz, a do tego  masz smykałkę techniczną  i zdolności manualne - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Chcesz wiedzieć więcej, wystarczy, że wyślesz do nas SMS, o treści " praca"   tel. 697 801 455. Oddzwonimy, przedstawimy szczegóły oferty - stawiamy na szybki proces rekrutacyjny !!! Dołącz już dziś i pracuj z Randstad.

Radomsko

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop i chorobowe)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • 3-zmianowy system pracy (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • premię frekwencyjna 7%
  • premia produkcyjna 3%
  • możliwość pracy w nadgodzinach - soboty płatne dodatkowo - zgodnie z kodeksem pracy
  • pakiet ciekawych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy online)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Radomska, Koniecpola czy Częstochowy i wielu innych miast - zapytaj konsultanta czy również mamy przystanek w Twojej miejscowości.

zadania

  • wkładanie uszczelek, montaż zawiasów, dokręcanie nóżek, wkręcanie śrubek, wpinanie kostek- okablowania
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
  • zdolności manualnych
  • dyspozycji do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem - ale nie jest to warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47