Pracownik produkcji - przewórstwo drobiu / Finlandia

Barona Human Resource Services Sp. z o.o

Lieto, Finlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

OFERTA STAŁEJ PRACY W fINLANDII

Poszukujemy osób do pracy w fabryce przetwórtstwa drobiu w miejscowości Lieto w Finlandii.

OPIS STANOWISKA:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej w temperaturze +4 °C
  • Porcjowanie drobiu
  • Pakowanie oraz kontrola jakości produktów

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie 10,50-12€/h + bonusy produkcyjne (ok.1600 eur netto/mesiąc)
  • DŁUGOTERMINOWE ZATRUDNIENIE
  • Praca w systemie 2-zmianowym (+2,07€/h na drugiej zmianie)
  • pełen etat: 40h / tydzień
  • Możliwość nadgodzin,
  • Zakwaterowanie zapewnione, opłacane przez pracownika, własny pokój. koszt 300 € /miesiąc.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • J. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji