PRACOWNIK PRODUKCJI – przetwórstwo ryb i owoców morza

Werckpost Sp. z o.o.

Holandia, Urk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rozpocznij pracę w zakładzie przetwórstwa ryb i owoców morza w portowej miejscowości Urk. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie, w zależności od stanowiska, udział w procesie filetowania ryb (filetowanie maszynowe), porcjowanie fileta, panierowanie, obsługa maszyn produkcyjnych, układanie i ważenie owoców morza oraz pakowanie gotowych produktów.

Oferujemy:

  • pracę na długi okres czasu
  • stawkę €9,70-10,74 w zależności od zajmowanego stanowiska (bez doświadczenia)
  • stawkę €12,00 (z doświadczeniem w ręcznym filetowaniu ryb)
  • dodatki urlopowy 10,87% oraz wakacyjny 8,33% dochodów brutto
  • dodatki zmianowe zgodnie z holenderskim układem zbiorowym pracy
  • odpłatne zakwaterowanie - pokoje jedno lub dwuosobowe blisko miejsca pracy
  • transport do pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w chłodnych warunkach (około 5°C - 7°C)
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych (mile widziane)

Prezentacja firmy

Werckpost to holenderska agencja pośrednictwa pracy powstała w 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,7PLN - 10,7PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne