Pracownik Produkcji (proste prace manualne)

Benett People Sp. z o.o.

Wołomin, Marki, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin, Marki

Lokalizacja: ul. Łukasiewicza

Oferujemy:
- Pracę od zaraz;
- UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ (płatne urlopy, zwolnienia)
- Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku;
- Bardzo dobre warunki pracy;
- Miłą atmosferę pracy;
- Terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca.

Opis stanowiska:
- proste prace manualne związane z montażem kabelków; przewodów.

Wymagania:
- Zdolności manualne;
- Precyzja;
- Dobry wzrok;
- Zaangażowanie i chęci do pracy;
- Umiejętność pracy w zespole.

Chętne osoby proszone są o wysłanie sms’a o treści WOŁOMIN pod nr tel. 519-301-108 lub  o przesłanie CV przez formularz.

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.