Pracownik produkcji - produkcja spożywcza

Zakład Koncentratów Spożywczych

41-600 Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo produkcji spożywczej zatrudni:

Mężczyznę do pracy fizycznej na stanowisko technolog / pomocnik technologa w roli konfekcjonera. Zadaniem osoby ubiegającej się o stanowisko pracy będzie odważanie składników zgodnie z recepturą, bieżąca kontrola surowców i gotowej mieszanki, sporządzanie raportów produkcyjnych, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Zapewniamy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- stosowne przeszkolenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, rodzinnej firmie.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany adres mail.

Będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

- książeczka sanepidowska
- mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
- wykształcenie średnie
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
- punktualność

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą powstałą w 1990r. W swojej wieloletniej dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji