Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/05/2018.

**Pracownik produkcji - premie do 800 zł miesięcznie**

Kalisz, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz (dla kobiet i mężczyzn) w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta
  • wynagrodzenie oparte o podstawę + premie nawet 800zł/mc + dodatki + płatne nadgodziny
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmian
  • możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych
  • grupowe ubezpieczenie PZU

Do twoich obowiązków będzie należało m. in.:

  • proste prace manualneobsługa maszyn/urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości produktów gotowychpakowanie wyrobów

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub prześlij SMS o treści "PRODUKCJA KALISZ" na numer 723 190 092 - oddzwonimy!

Numer referencyjny: BPP/05/2018/ACH

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji