Pracownik produkcji prefabrykatów/ betoniarz Niemcy

Niemcy Leipzig, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji prefabrykatów/ betoniarz

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie betonu i produkcja rur żelbetowych
  • przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów
  • obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów
  • betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów

Oferujemy

  • 1400€-1450€ netto miesięcznie przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy
  • pracę w systemie 1-zmianowym
  • stabilne długoterminowe zatrudnienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • wyjazd na polskiej umowie delegowania

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracach betoniarskich/ murarskich
  • mile widziany własny samochód

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna