Pracownik produkcji prefabrykatów/ betoniarz (K/M)

Leipzig, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.
Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie betonu i produkcja rur żelbetowych,
- przygotowanie zbrojenia prefabrykowanych elementów,
- obsługa maszyn wspierających produkcję prefabrykowanych elementów,
- betonowanie i czyszczenie prefabrykowanych elementów.

Oferujemy:
- 1400€-1450€ netto miesięcznie przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy,
- pracę w systemie 1-zmianowym,
- stabilne długoterminowe zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- wyjazd na polskiej umowie delegowania.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B oraz samochód
- komunikatywna znajomości języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracach betoniarskich/ murarskich

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna